Кошик
401 відгук
ЗОЛОТОЙ ФЕНИКС
+380 (67) 556-29-23
+380 (96) 195-82-76

✨Символ нескінченності

✨Символ нескінченності

🙏Приветики мої прекрасні друзі!!!

✨Символ нескінченності це один з найдавніших символів. Його використовують у багатьох культурах і навіть магічних практиках.
 
☝️Символ нескінченності несе велику силу і здатний потужно впливати на людину. Він може служити підсилювачем магічних впливів. Може перетворювати енергію в позитивну і навіть давати силу. Цей символ використовують для гармонії і балансу.
 
☝️Символ нескінченності являє собою число 8. Це число вважається особливим і є числом присвяченим. Також число 8 символізує Багатство і Процвітання. Символ нескінченності можете використовувати для гармонізації простору вашого будинку, а також посилення життєвої енергії у вашій оселі. Енергетика цього символу сама по собі дуже позитивна, і тому він здатний впливати абсолютно на будь-який простір, в якому він буде знаходитися. Ви можете його повісити в будь-якій кімнаті і він буде гармонізувати простір.
 
🦋Цей знак може бути підсилювачем для будь-якого ритуалу, дії чи навіть думки. Припустимо, якщо зобразити знак нескінченності у вашому гаманці, то він підсилить енергію грошей. Якщо намалювати його в вашому блокноті-органайзері, то всі записані справи будуть приводити до успіху. А якщо його, наприклад, розмістити в спальні, то він посилить любов подружжя. Якщо ви будете носити цей символ на собі, він буде давати енергію і силу, а також перетворювати негативну енергію в позитивну.
 
☝️Також ви можете намалювати цей знак на будь-якій частині тіла, яка потребує додаткової енергії. Наприклад, якщо вам потрібно підсилити якийсь орган - легені, серце, ноги, то там можна намалювати цей символ. Також можливо ви бачили, що продаються спеціальні прикраси з цим знаком - вони дуже позитивно впливають на людину. Знак нескінченності примножує будь-яку позитивну енергію, а негативну він перетворює в позитивну. Знак нескінченності сприяє нескінченного розвитку в бік Процвітання.
 
🙏Друзі, обов'язково використовуйте знак нескінченності собі на Благо. Якщо є можливість намалюйте його. Звичайно ж намалювати його потрібно красиво. Вісімка повинна бути рівненька. Коли ви будете її малювати, ви повинні бути в прекрасному настрої.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner